ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (23 EUR)
skladem


REPLIKY FALCONNIER v prodeji

Na základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto produkty do běžného prodeje. V první fázi se jedná o zařazení historických replik skleněných tvárnic FALCONNIER Design Nr.9 a to včetně polovičních rozměrů pro lepší kompletaci v rámci konstrukcí.

V základní nabídce je provedení v čirém skle lesklém nebo matném. V případě zájmu jsme schopni vyrobit od min. odběrového množství 500 Ks i alternativní barvy skla dle dodaných vzorků.

Tvárnice FALCONNIER také stavíme a to systémem prefabrikovaných panelů - BLOCK SYSTEM. Cenovou nabídku Vám rádi individuélně zpracujeme.

 

YmE2MmM