ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

» PARTNERSTVÍ Sleva na nákup
PARTNERSKÉ SLEVOVÉ programy

SPHERE CARD Sleva pro partnery

Slevový program SPHERE CARD

 

Jsme partnerem věrnostního programu Sphere card a po předložení karty s logem Sphere card Vám poskytneme následující slevy:

Kompletní sortiment ELUXFERY               SLEVA 3%

více o věrnostním programu SPHERE Card a dalších partnerech naleznete na http://www.sphere.cz

pro získání slevy je třeba se registrovat v sekci registrace a po zaslání fotokopie Vaší SPHERE Card a prověření její platnosti v rámci věrnostního programu SPHERE Card Vám bude přidělena SLEVA ve výši 3% na každý nákup na e-schopu X-LED.eu. Při registraci uveďte do pole poznámka " Uplatňuji program SPHERE Card " a e-mailem zašlete fotokopii Vaší karty.

HYPOCENTRUM Modrá pyramida -  Sleva pro partnery

 

HYPOCENTRUM Modrá Pyramida - slevový program

Jsme partnerem věrnostního programu HYPOCENTRUM Modrá Pyramida a po předložení karty s HYPOCENTRA Vám poskytneme následující slevy:

Kompletní sortiment ELUXFERY               SLEVA 5%

více o věrnostním programu SPHERE Card a dalších partnerech naleznete na http://www.hypocentrum.cz/

pro získání slevy je třeba se registrovat v sekci registrace a po zaslání fotokopie Vaší HYPOCENTRUM karty a prověření její platnosti v rámci programu Vám bude přidělena SLEVA ve výši 5% na každý nákup na e-schopu X-LED.eu. Při registraci uveďte do pole poznámka " Uplatňuji program HYPOCENTRUM " a e-mailem zašlete fotokopii Vaší karty.

 

M2UzZTA1NT