ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

Protipožární luxferové konstrukce

Protipožární sklobetonové konstrukce z luxferových tvárnic

Pod pojmem protipožární konstrukce rozumíme všechny konstrukce ze speciálních protipožárních skleněných tvárnic – LUXFER , které tvoří svislé protipožární předěly prostor s požadavkem na požární odolnost E,EI dle ČSN.

Jedná se o zcela specifické konstrukce ze speciálních protipožárních skleněných tvárnic – LUXFER, které v sobě spojují všechny výhody skleněných tvárnic – LUXFER jakosvětelnou propustnosttepelnouzvukovou izolaci, bezpečnost ,velice zajímavý estetický dojem spolu s vysokými nároky na požární odolnost .

Pro realizaci těchto konstrukcí využíváme výhod stavebního systému pod názvem BLOCK SYSTÉM , který jako jediný na našem trhu disponuje certifikátem na „panel požárně odolný“.

Ve spojení se speciálními tvárnicemi od firem VETROARREDO, VITRABLOK a SOLARIS a použitím speciálních protipožárních tmelů SOUDAL jsme schopni splnit hodnoty požární odolnosti do E90 a do EI30.

 


Montáže protipožárních  sklobetonových konstrukcí ze skleněných tvárnic - luxfer

Další specializovanou skupinou naší činnosti jsou montáže protipožárních sklobetonových konstrukcí s odolností EW15-EW90 a EI15-EI90, se silným apelem na kvalitu provedení , kde díky více jak 10 letým zkušenostem dosahujeme výborných výsledků .

Ke všem druhům protipožárních konstrukcí disponujeme příslušnými certifikáty požární odolnosti a stavebně technickými protokoly. BLOCK system je jediným stavebním systemem s kompletní protipožární certifikací na celek.

Hlavním příčinou udržování vysoké kvality prováděných prací je skutečnost, že samotné práce provádějí zkušení pracovníci s více jak 3 letou historiíí v tomto oboru. Dalším důvodem je používání certifikovaných protipožárních materiálů ,nutných pro montáže protipožárních sklobetonových konstrukcí z luxfer, od lídrů v těchto oblastech jako je společnost SOUDAL ( lepidla, tmely , impregnace atd.) a společnost MAPEI ( spárovací hmoty, stavební chemie atd.).

 

NWY4NTE3N