ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

LUXFERY jak to děláme ...

ELUXFERY.net dodávájí a realizují sklobetonové konstrukce z luxfer z prefabrikovaných panelů vyrobených :

- jako standardní prvky typizovaných rozměrů do předem připarvených otvorů - STANDARD MODUL BLOCK,X-LIGHT MODUL BLOCK, HORIZONT MODUL BLOCK, FIRE BLOCK STANDARD. Sortiment těchto standarizovaných produktů naleznete v tomto eschopu v jednotlivých sekcích.

- jako atypické luxferové konstrukce všech tvarů a provedení ( rovné, obloukové, pochozí, střešní tepelně izolační, protipožární atd.) v případech, že si nevyberete z nabízených standardních prvků. Informace o kompletní nabídce sortimentu zakázkových konstrukcí naleznete na našich stránkách www.luxfery.net

SYSTEM REALIZACE Sklobetonových konstrukcí z LUXFER


 

Systém je založen na výrobě sklobetonového panelu dle požadavku klienta. Každá stěna je vyráběna jako originál, nejedná se tedy o sériovou výrobu, kdy je zákazník limitován předem vyrobeným dílcem. Výhodou je záruka výsledného efektu a kvality – tedy rovnost spáry, pevnostních vlastností a stability stěny.

Díky své variabilitě je tento systém nejoblíbenějšívariantou. Lze ho použít na rovné i obloukové stěny, rohové stěny i horizontální plochy, do interiéru i exteriéru. Končí-li stěna v prostoru, je možné použít ukončovacích i rohových tvárnic. Do panelu je možné vynechat otvor pro dveře, okno či větrací mřížku.
Dodatečné spárování umožňuje volit z cca 30 barevných odstínů spár. Navíc má spárovací hmota vodoodpudivou i antibakteriální složku,což je ideální vlastností pro exteriér či vlhké prostředí jako koupelna.
Panel má stavebně technické osvědčení a protipožární certifikát.

 


Odešlete objednávku a co potom ...

Do 24 hodin od zaslání Vaší objednávky Vás bude telefonicky kontaktovat technický pracovník, aby si zkontroloval zadané údaje a popřípadě si s Vámi upřesnil konečnou podobu luxferové stěny.

Po telefonátu obdržíte na e-mailovou adresu specifikaci luxferové stěny vč. finálního technického výkresu  s uvedením velikosti mont. otvoru.

Po Vašem potvrzení obdržíte fakturu dle Vámi vybraných platebních podmínek a po jejím uhrazení pro Vás začínáme vyrábět Vaší stěnu.

V případě , že si zboží nebudete vyzvedávat na prodejně , budete v momentě expedice informováni o jejím zaslání na udanou adresu. Vyrobené luxferové stěny zasíláme po celé ČR !! Luxferové stěny je možné si vyzvednou i na naší prodejně v Praze 5.

V případě objednávky montážních prací k luxferové stěně Vám stěnu zavezou pracovníci provádějící montáž.

Nevyhovuje Vám tento způsob ?

Poptávka luxferové stěny on-line

 Poptejte luxferovou stěnu prostřednictvím poptávkového formuláře .

OWVjZ