ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

» co nabízíme ...
Kompletní nabídka a realizace sklobetonových konstrukcí z LUXFER

LUXFERY.net - Lebl Radek

10 let provádíme realizace interiérů a exteriérů z luxfer na klíč se zaměřením na speciální konstrukce - protipožární a protihlukové příčky, pochozí a střešní konstrukce. Poslední dva roky se také věnujeme aplikacím s vysoce svítivými LED diodami do interiérů a exteriérů .

... víc než luxfery


Naším dlouhodobým cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti realizace skleněných tvárnic jako součásti interiéru či exteriéru a to od návrhu optimálního řešení přes výběr materiálů a systémů výstavby až po kompletní realizace.

Naší největší předností je zkušenost se speciálními realizacemi, kde v dnešní době disponujeme již širokou nabídkou referenčních akcí, certifikovanými systémy a materiály pro tyto aplikace a vyškolenými pracovníky zajišťujícími realizace.

Skleněné tvárnice, nejvíce známé z dob minulého režimu, se v posledních letech těší čím dál větší oblíbenosti. Kdo by si nepamatoval na mnohobarevná okénka umísťovaná do předsíní rodinných domů, kde působila spíše nevzhledným rušivým dojmem než jako stylový prvek.

V současné době je na našem trhu dostupná nejen mnohem širší paleta barev a dekorů, také speciální tvarovky jako jsou ukončovací či rohové luxfery či luxfery atypických tvarů a rozměrů, ale i celá řada variant - systémů, jak luxferovou příčku nechat zhotovit.

Luxferová stěna sama o sobě je výrazným dekoračním prvkem. Není pravdou, že se tvárnice používají pouze pro prosvětlení tmavých prostor, i když tento důvod v současné době stále převažuje.

Použití luxferových tvárnic na barové pulty, sprchové kouty apod. se stává velice oblíbené, i když zde není požadavek na prosvětlení prostoru, nýbrž na netypické řešení standardních interiérových prvků. Záleží tedy jen na Vašem vkusu, kam se rozhodnete luxfery umístit a nemusíte nutně vybírat jen místo, kde skleněné tvárnice budou prostor prosvětlovat.

Takovým využitím mohou být i taková místa jako schodišťová zábradlí, střešní konstrukce, schodišťové podesty, příčky u bazénů atd.  

Samostatnou kapitolou využití luxferových příček je jejich použití na rekonstrukci zádveří u vstupů do panelových domů, kde oproti původním skleněným výplním splňují vysoké nároky na bezpečnost (nelze rozbít a dostat se do domu), požární odolnost předepsanou normami (G60), průhlednost a prostup dostatečného množství světla do domu. Zároveň jsou velice dobrou izolační příčkou, čímž šetří náklady na vytápění společných prostor v domě.

S umístěním luxferových tvárnic je třeba počítat s dostatečným časovým předstihem. Luxfery se umísťují do stavby před finálním dokončením. Ideální časové rozmezí je po dokončení zdění příček a před jejich finální povrchovou úpravou. Totéž platí i o povrchových úpravách podlah. Luxferové příčky se neumísťují na plovoucí podlahy, PVC či dlažby, ale na hrubou podlahu.

 

X-LIGHT - Luxfery jinak ...

 

Všechny barvy kolem nás, které vybereme mají ale jednu výraznou nevýhodu. Jednou jsou a nemůžeme je třeba v závislosti na naší aktuální náladě měnit. To vše se dá změnit a nejenom to. Když to celé obrátíme můžeme pomocí barev kolem nás měnit naše nálady a s barvami relaxovat. Tak proč nevytvořit interiér, kde si můžeme barvy libovolně měnit a ovlivňovat tak naší náladu a atmosféru v interiéru. Otázka zní - jak to udělat ?

Řešením jsou zcela nové, netradiční a originální luxferové tvárnice z naší produkce X-LIGHT. Jedná se luxferové tvárnice jejihž vnitřní prostor je nasvícen pomocí vysoce svítivých LED Diod. X-LIGHT tvárnice vznikly spojením dvou dnes již tradičních a známých produktů - LUXFER a LED DIOD. Díky tomuto řešení se ze zcela pasivního stavebního materiálu stal aktivní interiérový prvek.

X-LIGHT tvárnice díky široké paletě variant - provedení jednobarevné, RGB naleznou uplatnění ve všech prostorách interiérů a díky své konstrukci i v exteriérech. Nejčastějšími realizacemi je použití v interiérech koupelen kde tvoří dělící příčky sprchových koutů, oddělují WC od okolního prostoru , použití v kuchyních kde vyplňují prostor mezi kuchyňskou linkou, tvoří barové pulty či jiné dělící příčky a polo příčky. Další oblastí využití jsou potom prostory předsíní, kde mohou zajišťovat velice úsporné dekorační osvětlení vstupních prostor, prostory bazénů a privátních wellness center,obývací pokoje, ložnice. Ve všech těchto prostorách X-LIGHT tvárnice vytvářejí jedinečnou barevnou a světelnou atmosféru a to při minimálních nákladech na jejich provoz.

ZGY4MmF