ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

» Instalace X-LIGHT MODUL BLOCK
Instalace X-LIGHT MODUL BLOCK

Instalace jednotlivých panelů X-LIGHT je velice snadná. V našem e-schopu u každého výrobku naleznete technický výkres panelu vč. uvedeného mont. otvoru a schema el. zapojení.Pro samotnou montgáž je nutné připravit montážní otvor o velikosti uvedené u každého modulu v technickém výkresu. Do připraveného otvoru se panel vlepí pomocí montážního lepidla SOUDAL 48A a ukotví pomocí stabilizačních kotev, které jsou součástí každého modulu.Po obvodě vzniklé dilatační spáry se po té vyplní montážní PU pěnou SOUDAL , která se po vytvrzení ořízne.

V další fázi propojíme připojovací kabel X-LIGHT MODULU s napájecím zdrojem nebo RGB modulem dle schemata připojení uvedeného u každého výrobku. Propojení kabelů provádíme buď pájením nebo prosvorkováním přes elektro "čokoládu".

Finální úpravu X-LIGHT MODULU provádíme spárováním za pomoci spárovacích hmot MAPEI ULTRACOLOR PLUS .

OWNmMThlY