ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

» Poptávkové CENTRUM
Poptávkové CENTRUM ELUXFERY.net

 

Pro zjednodušení Vaší komunikace s našimi pracovníky jsme pro Vás zprovoznili novou službu

poptávání atypických produktů z našeho širokého sortimentu - POPTÁVKOVÉ CENTRUM.

Celé POPTÁVKOVÉ CENTRUM je založeno na vyplnění jednoduchých formulářů k jednotlivým produktovým řadám, kam zadáte potřebné údaje a Vaše představy o výsledné podobě výrobků. Na základě tohoto zaslaného formuláře Vám zašleme předběžnou cenovou nabídku na výrobu, dodání a případnou montáž takového výrobku nebo obratem zodpovíme Vaše položené dotazy.

Zároveň Vás kontaktuje náš specialista na danou oblast a vše prokonzultuje tak, abychom maximálně vyhověli Vašim požadavkům a představám, či případně vyvinuli produkty tomuto odpovídající.

Obecný dotaz k sortimentu

Zde můžete pokládat jakékoliv obecné dotazy týkající se celé šíře nabízeného sortimentu, dotazy na naše prodejce, dotazy ohledně dostupnosti zboží, jeho upřesnění, Vaše náměty a připomínky atd...

 

Poptávka X-LIGHT ( X-LIGHT MODUL BLOCK )

Zde můžete poptat Vaší konkrétní představu o rozměru, provedení a designu originálních svítích luxferových stěn osazených svítícími tvárnicemi X-LIGHT. Obratem se Vám ozve náš pracovník, ketrý VAší představu převede do cenové nabídky a výkresové dokumentace.

Více informací o svítících policích naleznete na produktových stránkách X-LIGHT ...

Poptávka LUXFEROVÉ Stěny (  MODUL BLOCK  STANDARD)

Zde můžete poptat Vaší konkrétní představu o rozměru, provedení a designu  luxferových stěn osazených  tvárnicemi SEVES. Obratem se Vám ozve náš pracovník, ketrý VAší představu převede do cenové nabídky a výkresové dokumentace.

Více informací o svítících policích naleznete na produktových stránkách LUXFERY.net

 

NTg1ZWNhN