ELUXFERY.net Lebl Radek

JIndřicha Plachty 20

150 00 Praha 5

IČO : 63661420


www.luxfery.net

X-LED Eshop s LED osvětlením

VIDEA   YOUTUBE
IPLATBA - úvěrová peněženka COFIDIS


Podporuje mojeID

   

 Poptávkové

  CENTRUM 

 

 606 658 030

 

 Po-Pá po dohodě

 

  

Zaplatit ...

  

Dopravit zboží ...

DPD Kusové zásilky stndardních rozměrů FOFR těžké paletové zásilky - panely 

NOVINKY

arr3SKLEPNÍ SHOWROOM v blízkosti Anděla v centrální části Prahy 5 - Smíchova otevřen ve zkušebním provozu15.11.2014 jsme pro naše zákazníky otevřeli nový sklepní showroom v centrální části Prahy 5 -... arr3REPLIKY FALCONNIER v prodejiNa základě relizovaných zakázek v oblasti historických replik skleněných tvárnic přinášíme tyto... arr3MODUL BLOCK STANDARD levněji o 20% s dodáním do 48 hodin MODUL BLOCK STANDARD jsou typizované prefabrikované sklobetonové panely vyrobené BLOCK... arr3X-LIGHT - Kouzlo a krása svítících luxferSkleněná tvárnice X-LIGHT je založena na programu standardních skleněných tvárnic v matném...

ZBOŽÍ V AKCI

Naše cena 550 Kč (22 EUR)
skladem

»
COMGATE EPLATBA Platební brána

 

Platební brána 

ePlatba je služba, která zjednodušuje placení po internetu. Jedná se o platební možnost pro provozovatele internetových stránek, která umožňuje zákazníkům platit jejich online bankou – okamžitě, rychle a pohodlně. Díky tomu se online nákupy stávají velice komfortní.

Jak platby fungují.

Zákazníci při dokončování svého nákupu provedou platbu prostřednictvím svojí online banky.

Jakmile zákazník využije služby ePlatba, přebírá zodpovědnost za platbu systém COMGATE.

COMGATE posílá informaci zákazníkovi o výsledku platby za vybrané zboží. Jakmile je zákazník po zaplacení přesměrován zpět na webové stránky, systém posílá automaticky i informaci o stavu každé platby obchodníkovi. Platba je nezvratná a zákazník nemá možnost ve své bance platbu zrušit. Obchodník tak může ihned expedovat/poskytnout službu.

Platby jsou převáděny z účtů zákazníků na účty COMGATE. Následně, po připsání platby na účty COMGATE, jsou peněžní prostředky převáděny na denní bázi ve prospěch bankovních účtů obchodníků. Převody prostředků na účty obchodníků jsou kumulované, zahrnují došlé platby ve prospěch obchodníka za daný den.

O převodu prostředků COMGATE informuje obchodníky emailem přiloženou specifikací jednotlivých plateb, provizí a poplatků. Na měsíční bázi obdrží obchodník fakturu spolu s rozpisem detailů o jednotlivých transakcích.

Zásady bezpečnosti používání systému a informace o jeho zabezpečení

Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti COMGATE, a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí zpracovatelů plateb ani jiných třetích stran. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 


AGMO EPLATBA

Jak platit ...

1. Vyberte si zboží/službu

Vyberte si na stránkách internetového obchodu zboží/službu, o kterou máte zájem.

2. Potvrďte objednávku

Na straně internetového obchodu vyplňte údaje včetně způsobu platby - EPLATBA - a potvrďte objednávku vybraného zboží/služby.

3. Platební brána COMGATE ,provedení platby

Otevře se okno platební brány COMGATE s údaji o konkrétní platbě. Přejděte do internětového bankovnictví své banky , proveďte platbu a budete vráceni zpět na COMGATE bránu.Stiskem tlačítka pokračovat se zobrazí konečná informace o provedené platbě. Po provedení platby dojde k přesměrování zpět na stránky internetového obchodu.

5. Vyřízení objednávky

Platba je automaticky provedena a objednávka vybraného zboží/služby ze strany internetového obchodu ihned vyřízena.

 

 

Y2ZlZ